ARROW ECS BALTIC

Arrow ECS on visionäär globaalsel IT maastikul, kes esindab Baltikumis mitmeid erinevaid innovatiivseid IT lahendusi ning lahendab keerukaid ärilisi väljakutseid. Globaalse distribuutorina on Arrow atraktiivne paljudele tootjatele. Ka 2020 aasta ei olnud erandiks ning meie tootevalik laienes jõudsalt. Tervitame uusi tootjaid: AWS, RedHat, Nvidia, Blancco, Hycu.

Positiivseid muutuseid on ka olemasolevate tootjate seas. Nii VMware, Oracle kui Netapp on nimetanud Arrow ECSi oma strateegiliseks partneriks siinses regioonis.

Oleme tänulikud ka mitmete tiitlite eest, mis Arrow’le hiljuti omistati: „Microsoft Indirect Partner of The Year“, „Netapp Distributor of the Year“ ning „Oracle Specialized Partner of the Year – Global in Engineered Systems“.

Panustame pidevalt võrgu, turvalisuse, pilveteenuste ning andmesalvestuse valdkondade arendamisse. Microsoft, VMware, Oracle, Netapp, Juniper ning RedHat on kindlasti need tootjad, kellega üha enam Baltikumis kasvu panustame.

Meie teenused ulatuvad nii IT teenusepakkujate kui ka lõppklientideni. IT partneritele pakume paindlikku teenuslitsentside halduskeskkonda "Arrowsphere" ning mitmesuguseid turundus, müügi- ning tehnilisi tugiteenuseid. Lõppkliendile on Arrow ECS sõltumatuks konsultandiks mistahes IT tehnoloogilise lahenduse valikul.

Aitame sind jõudmaks maailma juhtivate tehnoloogiateni luues sünergia tootjate, IT partnerite ning lõppkasutajate vahel – õigel ajal, õiges kohas ning õiglase hinnaga.


Loe lisaks ja tutvu Arrow teenustega kodulehel https://www.arrow.com/ecs/ee/
Kes on Arrow?

Asutatud 1935. Arrow on 20 100 töötajaga Fortune 109. ettevõte. Arrow tegevusaladeks on IT- ja elektroonikakomponentide distributsioon. Oma enam kui 400 kontoriga 80’s riigis esindame enam kui 100 IT ning 100 000 tehnoloogiaettevõtet
KONTAKT:

Raido Orumets, Äriarendusjuht
Arrow ECS Baltic OÜ

+372 53330144
PILVETEENUSED

VÕRK & TURVALISUS

ANDMED & VIRTUALISEERIMINE

TARKVARA & TARISTU

KOGU TOOTEKATALOOGI VAATA SIIT
© 2021 Arrow Electronics, Inc. All rights reserved.