Izspiedējvīrusu uzbrukumi attīstās: vai esat tam gatavs?

Kibernoziedznieku metodēm attīstoties, izspiedējvīrusu uzbrukumu potenciālais rādiuss palielinās.

Jaunākās izspiedējvīrusu taktikas apdraud organizācijas arvien jaunos veidos. Kibernoziedznieki ne tikai bloķē un šifrē failus — viņi uzbrūk rezerves kopijām, iegūst datus un draud tos izplatīt tumšajā tīmeklī, ja vien nesaņems izpirkuma maksu.

Lai arī cik biedējoša ir šī jaunā realitāte, jūs varat cīnīties pret izspiedējprogrammatūras draudiem un samazināt iespējamo uzbrukumu riskus.

Stipriniet savu aizsardzību ar Cohesity —privātu Amerikas nākamās paaudzes datu pārvaldības tehnoloģiju uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Sanhosē, Kalifornijā.

Iepazīstieties ar Cohesity komandu, kas ir atbildīga par Baltijas valstīm un uzziniet vairāk par viņu modernajiem datu centru risinājumiem klātienes Cohesity Baltic Roadshow seminārā IT speciālistiem 6.10.2022 Rīgā

COHESITY BALTIC ROADSHOW

Reģistrējieties mūsu klātienes semināriem, lai uzzinātu, kā Cohesity var palīdzēt un aizsargāt jūsu uzņēmumu no kiberdraudiem

RIGA 06.10.2022
Padziļināta novērtējuma rokasgrāmata: Gatavība izspiedējvīrusiems

Vidējās izmaksas par uzbrukuma novēršanu ir vairāk nekā 1,85 miljoni USD (nemaksājot izpirkuma maksu). Vai varat riskēt nenostiprināt savas organizācijas kiberaizsardzību?

Šajā padziļinātajā rokasgrāmatā ir sniegta visa praktiskā informācija un novērtēšanas kritēriji, kas jums būs nepieciešami, lai novērtētu iespējas un atrastu sev piemērotāko risinājumu.

Uzziniet, kā šīs piecas kritiskās darbības sniedz jūsu organizācijai iespēju cīnīties ar izspiedējvīrusu programmatūru

  • Aizsargājiet savus rezerves datus un sistēmu
  • Samaziniet nesankcionētas piekļuves risku
  • Redziet un atklājiet uzbrukumus, lai apturētu ielaušanos
  • Uzlabojiet savu drošību, izmantojot integrācijas un API
  • Nodrošiniet ātru atjaunošanos

Arrow Cohesity Baltijas komanda

Arrow zinošā un pieredzējušā moderno datu centra komanda var sniegt padomus un norādījumus par Cohesity datu aizsardzības risinājumiem un palīdzēt partneriem identificēt jaunas iespējas.

Arrow pievienotā vērtība Cohesity partneriem:

  • Nodrošināt Cohesity partnerus ar zināšanām un pieredzi, kas tiem nepieciešama, lai pārdotu risinājumus dažādās nozarēs un dažādos lietošanas gadījumos.
  • Papildu risinājumu ieteikšana, lai papildinātu Cohesity piedāvājumu.
  • Mērķa klientu identificēšana un pieprasījuma radīšana ar pielāgotām mārketinga kampaņām.
  • Piedāvājot pilnu konsultāciju pakalpojumu portfeli no pirmspārdošanas konsultācijām līdz risinājumu izstrādei, projektu vadībai, atbalstam un apmācībām.
Vai interesē Cohesity cenu un risinājumu piedāvājums?
Sazinieties ar mums   sales.ecs.baltics@arrow.com
© 2022 Arrow Electronics, Inc. All rights reserved.